شانگهاي مد هفته 2019 يک طراح مبتني بر بريتانيا به فهرست استعداد خود را به عنوان بخشي از استراتژي مشارکت چين شوراي مد شور: Roksanda Ilin?i? خوش آمديد. اين پروژه در ماه سپتامبر با کمک کمي از ديويد بکهام، رئيس جمهور سفير براي ايجاد برخي از سر و صدا، هدف اين پروژه براي دسترسي به بازار چيني براي کسب و کارهاي بريتانيا است.

در طول سفر، Ilin?i? - که با همکاري هفته مارس مد روز هفته پي پي پي پيوتتو - همراه خواهد شد، در فروشگاه Chase Fashion Shop چيني به نمايش در مي آيد تا با شرکاي تجاري، مشتريان، رسانه ها، سبک ها و نفوذگران ملاقات کند.

"چين پررونق است و اشتهاي زيادي براي لباس هاي لوکس وجود دارد، اما براي ارسال يک پيام در آن مشکل است"، توضيح مي دهد. "اين تا کنون از لحاظ جغرافيايي، بلکه از کانال هاي روابط عمومي، بازاريابي و رسانه هاي اجتماعي که ما در اروپا و امريکا استفاده مي کنيم، از کانال هاي تبليغاتي، بازاريابي و تبليغاتي دور افتاده است." مشهوراتي که در رديف هاي روکشاندا در لندن قرار دارند، مانند ماريا بلشن، تينت يانا Serpentine پوست و بازيگر هلن مک کوري، بلافاصله قابل مقايسه نيستند و يا به عنوان مثال به عنوان آرزوي به نظر مي رسد. و ارجاعات هنري که تحت عنوان لباس شب عيد رنگ Ilin?ic است، فورا قابل فشرده سازي نيستند. او ميگويد: "شما نميتوانيد فقط چيزها را ايجاد کنيد و انتظار داشته باشيد مردم بدون دانستن آنچه که نام تجاري شما هستند و شما در حال تلاش براي پوشيدن آن هستيد، آنها را بخريد." "اين چالش برانگيز است، زيرا شامل سرمايه گذاري و زمان زيادي است." در حالي که در چين، BFC براي ايجاد پشتيباني از سيستم هاي کسب و کار و خدمات شبکه براي حمايت از استعدادهاي دروني خود در تلاش براي دستيابي به بازار ادامه خواهد داد.

اين تنها درآمد قابل استفاده نيست که Ilin?i? را در مورد مصرف کنندگان آسيايي تحريک مي کند، بلکه به شيوه اي که آنها را مد نظر مي دهند. "مشتري بسيار تشنه است - آنها نه تنها مايل به پوشيدن آخرين مجموعه ها هستند، بلکه براي پوشيدن چيزهايي هستند که شايد به نظر مي رسد کمي براي مد نظر در بازار اروپا وجود دارد،" توضيح مي دهد. "براي يک طراح، اين يک درمان بزرگ براي رفتن به جايي که قطعات قطب نما با راحتي در زندگي واقعي پوشيده مي شود."

اين حسگر تجربي و ريسک پذيري سبک را به طرفدار مد در داخل Ilin?i? - که زندگي خود را در بلگراد و مدرک تحصيلي خود در معماري و طراحي در آنجا براي مطالعه لباس نه در سانت مارتينز مرکزي، متقاعد کرد. "من دوست دارم چيزهايي که پر جنب و جوش و مجسمه سازي هنوز نه است، بنابراين بازار چين واقعا با آن بخش از DNA من resonates"، او قبل از توضيح اينکه چرا اکنون زمان براي بهره برداري از اين هم افزايي است، مشتاق است. او مي گويد: "اين تمايل براي مارک هاي ثابت و بازيکنان جهاني بود. "من فکر مي کنم که به طرز چشمگيري تغيير کرده است."

با عدم اطمينان Brexit حلق آويز بر طراحان بريتانيا، ابتکار BFC يک حيات حياتي است. "اين يک نگراني بزرگ است"، او از امور دولت در امور بريتانيا است. "اکثر پارچه هاي من و نيروي کار من از اتحاديه اروپا است، اما من نمي توانم سيستم هاي خود را تغيير دهم يا استراتژي هاي جديدي را اعمال کنم چون نمي دانيم چه اتفاقي مي افتد." با حمل و نقل، که ناگزير پس از Brexit افزايش مي يابد. Ilin?i? مي گويد: "مشکل بزرگ با مد زمان است، شما به طور مداوم از آن ربوده شده است. "براي توليد پوشاک و تحويل آنها در زمان مناسب، بستگي به جنبه هاي بسياري دارد - Brexit براي همه ما پيامد خواهد بود."

Brexit کنار، Ilin?i? کسب و کار غالب است. "او مي گويد:" آسيا مرز بعدي من است. "اين تمايل مداوم براي خريد نوآوري و کمي پيش از همتايان شما و زمان شما چيزي است که من به آن هدايت مي شود." با گذشت يک هفته در شانگهاي، اگر او به اندازه کافي بلند فرياد مي زند، بازار براي آن است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عروسک lead to anywhere Amy آموزش ووکامرس برای مبتدیان وبلاگ علمی، آموزشی، و پژوهشی دکتر حسن خانی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان خراسان جنوبی هگزا متافسفات سدیم Colby7fbggggf homepage Riley توتال کیک بوکسینگ بانوان ایران